De DM had vijf speciale boxen voor Black Friday samengesteld met 5 influencers. Deze boxen waren alleen tijdens Black Friday te koop (en meestal ook al met 1 uur uitverkocht) voor slechts €7,- per stuk. Ik was er 15 minuten na opening en heb nog maar 4 boxen kunnen bemachtigen, de inhoud is erg wisselend maar wel erg leuk om voor jezelf te kopen of cadeau te geven. Van alles wat tijdens de Black Friday bij de DM werd aangekocht wordt 5% aan een goed doel geschonken. Ik ben dus gewoon heel goed bezig geweest met mijn aankopen!
Box 1 – Ana
De box van Ana was zeker een van mijn favorieten. Alle vijf de producten in deze box gebruik ik ook echt daadwerkelijk zelf, ik was dan ook verbaasd dat er een NYX lip cream inzat omdat deze al bijna €7,- van zichzelf kost. Ik ben dus erg tevreden met deze box.
- Gliss kur hair repair shampoo twv €2,25
- Nivea quick dry deodorant twv €1,55
- Bebe 5 in 1 mizellendoekjes twv €1,95
- Lavera masker twv €1,45
- NYX soft matte lip cream Stockholm twv €6,85
Box 2 – Carmushka
De tweede box is van Carmushka en heeft ook een erg mooie inhoud. Het essence lipstick palette kost op zichzelf al bijna €10,- en was ik eigenlijk al benieuwd naar. Alle vijf de producten ga ik ook zeker allemaal gebruiken uit deze box en heeft deze ook zeker geloond.
- Batiste cherry droogshampoo (ik kon de prijs van de mini verpakking online niet vinden maar een fullsize verpakking is €3,45)
- Alverde intensieve handcreme twv €1,95
- Balea lippenbalm pearly vanilla twv €0,75
- Ebelin make-up blender (ik kon de prijs hiervan niet vinden, maar volgens mij in de winkel gezien voor ca €5,-)
- Essence my only 1 lipstick palette twv €9,95
Box 3 – Barbara
Ook de box van Barbara had een leuke inhoud. Naar de producten van langhaar madchen was ik al erg benieuwd, dus nu kan ik er eerst een uitproberen. Ook uit deze box zal ik alle vijf de producten zelf gaan gebruiken.
- Le petit marseillais perzik en nectarine douchegel twv €2,45
- Langhaar madchen haarspray twv €2,45
- Schaebens multi masking twv €0,60
- Trend it up nagellak twv € 1,25
- Alverde matte lipstick tender taupe twv €2,95
Box 4 – Sarah
Dit was eigenlijk de enige box waar ik de inhoud wat minder van vond, drie producten vond ik best leuk maar vergeleken met de andere box is deze erg karig.
- Salthouse doekmasker twv €2,95
- trend it up nagellak twv €2,25
- Trend it up ultra matte lipstick twv €2,25
- Garnier haarmasker twv €0,95
- Invisibobble nano 3 stuk twv €3,95
Ik ben zelf niet zo van de droogshampoo was liever mijn haren maar ben benieuwd of de hype erover waar is
Leuke deals, had er nog nooit van gehoord. Ik zou gaan voor die met de droogshampoo, gewoon omdat ik dat nog steeds een keer wil proberen. Ik kan moeilijk geloven dat dat werkt (maar het lijkt me tegelijk ook superhandig!).
Wat leuk! Had ik dit maar eerder geweten dan had ik dit ook gekocht hihi!
Wat een toffe deal zeg.. Dat is nog eens een mooi prijsje en mooie afwisselende producten. Jammer dat dat dan maar één keer per jaar is haha!
Ja dit mogen ze van mij zeker wel meerdere keren per jaar doen vooral omdat ze zo limited zijn is dat wel leuk voor iedereen
Het scheelt echt een hoop geld met Nederland inderdaad wij maken er altijd een dagje of weekendje uit van
De DM zonder producten verlaten is ook gewoon onmogelijk
Ik kom maar af en toe bij de DM, ik wist dus niet dat DM zulke boxen had. Volgend jaar eens in de gaten houden. Wat ze hebben ulk heerlijk spul en vooral veel goedkoper dan hier in NL
Wat een mooie boxen zeg en wat een goede deal ook! Ik kom wel een stuk of 4/5 keer per jaar bij DM denk ik en ik verlaat de winkel nooit zonder producten. Helaas heb ik deze deal gemist… Volgende keer beter 🙂 Ik ben benieuwd of alle producten je ook goed gaan bevallen.
Wauw, wat een mooie boxen en super dat er een percentage naar een goed doel gaat zeg! Ik vind de boxen zelf al zo mooi vorm gegeven en de haarspray van Langhaar Mädchen vind ik er zo ontzettend mooi uitzien, die sprong er voor mij meteen uit. Ik hoop ook dat die goed is! Mooie kleuren nagellak en lipsticks!
De boxen zijn elk jaar weer super leuk dit is voor het eerst dat ik ze zelf ook kon halen. Ik ga mijn haar eerdaags krullen voor een event en de spray dan voor het eerst testen, ben ook erg benieuwd
Ik ben ook zo gek op zulk soort boxen echt een cadeautje om uit te pakken
Wauwwww… ik hou hiervan! En dat voor zn mooi prijsje, in ieder box zit wel iets wat ik zou gebruiken