
Herbalife producten om mee te ontbijten
Via Barbara De Smedt kreeg ik een pakketje toegestuurd met daarin een aantal Herbalife producten om gedurende 21 dagen mee te ontbijten.
Laten we allereerst even beginnen met wat Herbalife is
Herbalife is een voedingssupplementen en maaltijdvervangers bedrijf welke in 1980 is opgericht. Vroeger stond Herbalife voornamelijk bekend om producten om mee af te slanken. Inmiddels heeft Herbalife de formule aangepast en richting zij zich nu op de algehele gezondheid. Bij Herbalife krijg je een coach (zoals Barbara) welke er met jou voor gaat zorgen dat je de juiste balans krijgt door middel van voeding, of dit is om je lekkerder in je vel te voelen of om je sportprestaties te verbeteren.
Een Herbalife ontbijt bestaat uit drie verschillende producten
- Formula 1 Voedingsshake
- Instant theedrank met kruidenextracten
- Herbal aloë drank
Formula 1 Voedingsshake
Dit is een van de meest bekende producten van Herbalife. De shake is een maaltijdvervangend product voor een evenwichting voedingspatroon en ondersteuning bij gewichtsverlies. Met de shake kun je een heleboel verschillende recepten maken door er bijv vers fruit aan toe te voegen. Deze recepten kun je in de Herbalife app bekijken.
De beschikbare smaken zijn:
- Vanille
- Chocolade
- Aardbei
- Tropical
- Appel-Kaneel
- Chocolade-Munt
- Cappuccino
- Framboos-Bosbes
Voor mensen met een Soja intolerantie, Lactose intolerantie en Gluten intolerantie is er een vrij van, deze is alleen in de smaak vanille beschikbaar. Mocht je vegan zijn kun je ook voor de smaken Chocolade-Munt en Framboos-Bosbes kiezen.
Ik heb zelf gekozen voor de smaak Framboos-Bosbes
Ik gebruik de shake met 250 ml amandelmelk, maar je kunt indien het de voorkeur heeft ook gewone melk gebruiken of soya melk. Van de formula 1 heb je 2 eetlepels nodig (26 gram), mijn voorkeur lag aan het afwegen van de formula. Als toevoeging deed ik er nog een aantal scheppen befroren rood fruit bij (aardbeien, frambozen, blauwe bessen, rode bessen). Ik heb in een aantal afslankpogingen al vrij veel shakes geprobeerd, en ging er enthousiast maar ook sceptisch in.
Ik ben erg tevreden over deze shake, ik heb geen hongergevoel meer tot aan de lunch en na een aantal dagen was het ontbijt ook een soort routine geworden alsof ik het al dagen lang gebruikte. Ook merk ik dat mijn energieverbruik positief is verbeterd.
Instant theedrank met kruidenextracten
Bij het ontbijt hoort ook 1 kopje thee met deze instant poeder. Je mengt een halve theelepel (1,7 gram) met 200 a 250 ml heet of koud water. Ik heb de thee zelf altijd gebruikt met 250 ml heet water. Ik heb zelf gekozen voor de smaak Citroen maar de thee is ook beschikbaar in de smaken Perzik, Framboos en Original. Zelf ben ik een enorme theeleut, dus de instant poeder was even wennen voor mij.
De eerste kop was even wennen voor mij omdat ik heb afgeleerd mijn thee zonder suiker te gebruiken, deze thee is wel iets zoeter van smaak door de zoetstof erin. Ik ben de thee zo lekker gaan vinden dat ik hem altijd onderweg mee heb.
Herbal Aloë drank
Het laatste product is de geconcentreerde dranksiroop in de smaak mango. Dit product kun je de hele dag door drinken als vervangen van je andere (fris)dranken. Ik drink zelf vrij veel water met vlierbessensiroop en maar heel zelden een frisdrank, dus deze siroop was ook ideaal voor mij om te gebruiken. Je kunt de siroop per glas voorbereiden 3 doppen (15 ml) met 120 ml water of per liter door 8 doppen (120 ml) met een liter water te mengen.
Ik heb zelf altijd iets minder gebruikt meestal 2 doppen omdat ik ‘m anders te zoet vond. De fles vond ik iets te groot om mee te nemen dus mengde ik vaak een beker vooraf voor onderweg
Wat was mijn verwachting en uiteindelijke resultaat?
Voor mij was het belangrijkste om een evenwichtig ontbijt te hebben om zo een beter eetpatroon te hebben gedurende de dag. Ik vind het zelf heel lastig om te ontbijten met brood, ik eet liever helemaal geen brood (‘s ochtends). Maar elke ochtend havermout of yoghurt met cruesli werd mij ook wat vervelend. Met de Formula 1 shakes heb ik geen enkele ochtend tegenzin gehad om het te maken en eten (drinken). Ik ben in de eerste week al verbetering gaan merken in mijn energie maar ook belangrijk voor mij het hongergevoel tot de lunch.
Ik neem ‘s ochtends heerlijk de tijd om het rustig te drinken en heb hierna ook echt een voldaan en ”vol” gevoel. Voorheen had ik toch al vaak rond 10 uur weer trek.
Ik ben helaas in gewicht niks afgevallen, in taille ben ik 2 cm verloren. Het belangrijkste vindt ik wat ik erbij heb gekregen en dat is meer energie en een evenwichtig ontbijt.
Als mooie afsluiter van deze blog, mag ik mijn lezers de mogelijkheid geven om een Herbalife testpakketje van Barbara te ontvangen!
Het testpakketje bestaat uit een ontbijt voor 6 dagen in de smaak Vanille. De Aloë drank zit er helaas niet bij omdat een vloeistof wat lastig te doseren is als proefpakketje. Maar mocht je die nou alsnog willen gebruiken kun je die natuurlijk altijd bij Barbara bestellen. Vul een aantal gegevens in om het proefpakketje te ontvangen.
Wat vindt jij van de producten van Herbalife? Meer interesse in ”afslank” blogs lees dan zeker terug over mijn bodywrap.
Dit artikel bevat producten die ik heb gekregen, lees mijn disclaimer voor meer informatie


27 reacties
Marieke
Wat jammer dat je niet bent afgevallen! Wel fijn dat je je nu beter voelt en dat de producten ook lekker smaken!
mamaisthuis
Ik heb het nog nooit gehad, lijkt me ook niet echt lekker. Ik doe af en toe een detox, bevalt me goed!
mvds0906
Net als zovelen vind ik de manier van werken van het bedrijf niets. Ik let liever gewoon op mijn eten dan bepaalde vervangers in de vorm van shakes te kiezen
Verena
Ik heb volgensmij een soortgelijk programma gevolgd, maar wel extremer. Fijn dat je er meer energie door hebt gekregen!
priscilla
Ik ben zelf niet van dit soort vervangers. Ik vind de smaken nooit lekker en let liever gewoon op wat ik eet. Overigens mag ik dit soort dingen ook niet gebruiken ivm een ziekte.
mckleuver
Deze producten heb ik nog nooit gebruikt. Lijkt mij ook een beetje gek om zo te ontbijten. Maar alles went 🙂
Fleur
Ik heb het nooit geprobeerd. Maat als dietist zou ik hetzelf niet zo snel proberen
tamaraegger
Ik ben eens bij een diëtist geweest nadat ik zelf 6 was afgevallen en door haar schema heb ik toen een jojo effect gehad. Wat is dan jou optiek waarom dit geen gezond ontbijt is?
Blog & Beauty
Ik vind het juist wel lekker om ‘s ochtends te beginnen met een broodje of een cracker. Maar als je dat liever niet eet dan is zoiets als dit wel de oplossing.
MeerMetMama
Ik heb er geen ervaring mee, hoor vaak wel positieve verhalen dat wel. Maar voor mezelf zou ik het niet aanschaffen.
Dhini.NL | Dhinivh (@DhiniNL)
Ik zou het moeten aanwennen zo`n ontbijt. Broodjes als ontbijt nog steeds moet ik aanwennen. Ik hou eigenlijk van warm eten voor in de morgen, lunch en avond
http://dhini.nl
tamaraegger
Ik hou ook niet van gewoon brood als ontbijt tenzij het versgebakken broodjes zijn af en toe.
tamaraegger
Snap ik heb ook altijd whey gebruikt toen ik nog veel sportte. Fijn dat het in ieder geval wel beviel Herbalife.
Jana
Ik heb het ook geprobeerd en was er wel tevreden mee maar ik vond het te duur voor wat het was. Ik koop whey eiwit en dat vind ik even goed.
tamaraegger
Via het linkje in de blog kun je voor 6 dagen een gratis proefpakket ontvangen.
Tania
Jaren geleden heb ik het eens getest en vond het goed meevallen. Misschien moet ik het maar opnieuw proberen want ik heb ook vaak last van een honger gevoel rond 10u
tamaraegger
Fijn dat ook jij er een positieve ervaring mee heb.
lazybirdbelgium
Ik ben fan!! Je mag het inderdaad niet verwarren met een proteïne dieet ofzo, dit is gewoon een manier van ontbijten die lekker, snel en gezond is. Ideaal voor Lazy people zoals ikzelf, haha!
tamaraegger
Wat fijn dat jij er ook een goede ervaring mee heb.
Jouvence
Ik gebruik ook Herbalife als ontbijt en soms ook als lunch, vindt het ideaal, want ik at ’s morgens bijna niet en dat was niet goed. Daarbij at ik ook bijna geen tussendoortjes wat ook averechts werkte op het afvalproces. Persoonlijk ben ik er erg tevreden over en ik vind het fijn dat er een keer in de maand een coach langskomt om je te helpen met alles.
Jessica
Ik ben ook een keer bij iemand op gesprek geweest die herbalife verkoopt. Toch heb ik het toen niet gedaan. Ik was klaar met alle shakes die voor langere tijd mijn voeding gaan vervangen (ontbijt in dit geval). Ik wilde juist leren gezond te eten en een goed ritme te krijgen met gewone voeding… dat ging mij hiermee niet lukken naar mijn idee. Kan wel heel goed helpen bij andere weet ik!
tamaraegger
Ik denk dat je dan niet goed heb gelezen dit is namelijk niet een dieet of een crashdieet. Hiermee maak je gewoon voor ‘s ochtends een smoothie van deze formule met amandelmelk en vers fruit. Het is dus niet bedoeld om mee af te vallen. Vind het niet netjes als een bedrijf zonder ervaring ermee zo afgekraakt wordt doordat andere shakes jojo effecten hebben mensen erna weer in een oud patroon vallen.
Manon
Ik vind dit soort bedrijven eerlijk gezegd helemaal niks, vooral niet als het iets is waar je maaltijden moet vervangen, zulke dieeten helpen even, maar je moet dat ook aanhouden… als je dan je eigen patroon weer wilt aanhouden dan heb je de schrik van je leven. Het beste is om je voeding gewoon aan te passen, niet persee minder maar wel gezonder
tamaraegger
Ligt eraan hoe je het gebruikt en hoe je leefstyle is. Met één shake per dag ga je niet afvallen daarvoor moet je twee maaltijden vervangen. Mijn doel was leren goed ontbijten en meer energie te krijgen dat heb ik volbracht. Het afvallen bereik ik zelf door mijn avondeten te controleren wat ik eet en hoeveel ik eet. Bijv mijn rijst 125gr af te wegen.
Bianca
Herbalife ken ik wel maar het is niet iets wat ik zelf zou gebruiken vind dat een soort jojo effect geven x
tamaraegger
Hoe bedoel je het geen prettig gevoel erbij?
Nicole Orriëns
Ik heb er geen prettig gevoel bij, maar als je er goed bij voelt is dat het belangrijkst denk ik.